Prelegent
Aleksander_Turski_kwadrat

Aleksander Turski

Około trzynaście lat pracy zawodowej w firmach z różnych branż, na stanowiskach od wsparcia technicznego po administrowanie sieciami i systemami informatycznymi i zarządzanie zespołem pozwala spoglądać na kwestie bezpieczeństwa informatycznego z szerokiej perspektywy. Podczas prezentacji przekazuję informacje na temat rozwiązań Zyxel w sposób jasny i rzeczowy.

Wykład

Zyxel Nebula – zdalnie zarządzana sieć komputerowa.

Godzina: 11:00
Live: Innovation IT

Opis

Rynek usług IT rozwija się bardzo szybko, a wraz z rozwojem usług informatycznych pojawiają się nowe możliwości. Inżynierowie firmy Zyxel rozwijając rozwiązania techniczne opracowali narzędzie, dzięki któremu możliwe stało się zdalne wdrażanie oraz zarządzanie sieciami komputerowymi. Nebula jest rozwiązaniem elastycznym, skalowalnym, w znacznym stopniu ułatwiającym zarządzanie wszystkimi urządzeniami sieciowymi marki Zyxel z jednego panelu z dowolnego miejsca na świecie. Jak to zrobić? Zobacz na naszej prelekcji.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa