Prelegent
Błażej

Błażej Miśkiewicz

Na co dzień pracownik firmy Microsoft gdzie zajmuje się technologicznym wsparciem największych polskich klientów przy budowie rozwiązań w chmurze Microsoft Azure. Przed Microsoft pracował w firmie integratorskiej, gdzie odpowiedzialny był za realizacje wdrożeń związanych z różnymi dostawcami technologicznymi. Wieloletni autoryzowany trener firmy Microsoft, posiadacz wielu certyfikatów takich jak MCP, MSCA, MCTS, MCITP, MCSE, MCT. Główne zainteresowania dotyczą tematów aplikacyjno-infrastrukturalnych opartych o chmurę Microsoft Azure. W wolnym czasie, pozbawiony laptopa kocha spędzać czas z rodziną jak również pasjonat żeglarstwa oraz motoryzacji.

Wykład

Przyspieszenie oraz zabezpieczenie aplikacji internetowych wykorzystując usługi dostępne na platformie Microsoft Azure.

Godzina: 09:00
Live: Cloud IT

Opis

Podczas sesji dowiesz się jak bezpiecznie oraz wydajnie budować aplikacje internetowe wykorzystując usługi dostępne na platformie Microsoft Azure. Sesja będzie miała na celu wprowadzenie uczestnika do takich usług jak Azure Front Door, Application Gateway oraz Azure CDN.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa