Prelegent
Damian Widera_400x400

Damian Widera

Od 18 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle. Jest także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Od kilku lat więcej czasu spędza przy uczeniu maszynowym. Jest współautorem książki “Serwer SQL 2008. Administracja i programowanie”. Speaker na wielu konferencjach branżowych. Posiada certyfikaty firmy Microsoft: MCT oraz MCSE, od 2009 roku nieprzerwanie tytułem tytuł MVP w kategorii SQL Server (obecnie Data Platform).

Wykład

Azure Synapse Analytics - wyczesana analityka od zera.

Godzina: 13:00
Live: Data & Dev

Opis

Nowe podejście do analityki - już nie tylko budowanie hurtowni danych czy kostek OLAP. Teraz można w chmurze przygotować analizy w czasie rzeczywistym na nowej platformie Azure Synapse Analytics. Sesja oparta o demonstracje na rzeczywistym zbiorze danych prezentująca, jak można wzbogacić biznes wiedzą czerpaną z posiadanych danych.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa