Prelegent
Bartłomiej Tybura

Bartłomiej Tybura

Uczeń klasy maturalnej w  Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie na kierunku technik informatyk. Pracownik firmy CBSG Polska Sp. z o.o. na stanowisku Młodszy Administrator IT . Stypendysta Prezesa Rady Ministrów RP. Posiadacz certyfikatów MTA z zakresu chmury obliczeniowej oraz środowisk serwerowych Microsoft. Systematyczny prelegent na spotkaniach Warszawskiej Grupy Użytkowników i Specjalistów Windows. W maju 2019 wygrał WGUiSW Idol stając się najmłodszym w historii grupy laureatem konkursu. Pasjonat historii komputeryzacji i rozwoju systemów operacyjnych Windows.

Wykład

ABC to IT – Jak zacząć przygodę z IT na etapie szkoły średniej?

Godzina: 11:15
Sala: Żółta

Opis

Podczas 15-minutowej sesji, skierowanej głównie do młodszej widowni, Bartek udzieli kilku wskazówek uczniom klas szkoły średniej (i nie tylko) jak zacząć przygodę z IT, na jakie elementy należy zwracać uwagę podczas kreowania swojej ścieżki zawodowej, jak nabywać doświadczenie w szkole i poza nią, a także przedstawi sposoby efektywnego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa