Prelegent
Błażej

Błażej Miśkiewicz

Na co dzień pracownik firmy Microsoft gdzie zajmuje się technologicznym wsparciem największych polskich klientów przy budowie rozwiązań w chmurze Microsoft Azure. Przed Microsoft pracował w firmie integratorskiej, gdzie odpowiedzialny był za realizacje wdrożeń związanych z różnymi dostawcami technologicznymi. Wieloletni autoryzowany trener firmy Microsoft, posiadacz wielu certyfikatów takich jak MCP, MSCA, MCTS, MCITP, MCSE, MCT. Główne zainteresowania dotyczą tematów aplikacyjno-infrastrukturalnych opartych o chmurę Microsoft Azure. W wolnym czasie, pozbawiony laptopa kocha spędzać czas z rodziną jak również pasjonat żeglarstwa oraz motoryzacji.

Wykład

(Cloud)misja.

Godzina: 09:00
Sala: Niebieska

Opis

Dwaj inżynierowie budzą się w przyszłości, która wygląda zupełnie odmiennie od świata, który do tej pory znali. Wszystko jest przeniesione do chmury i cała logika wydaje się być jakaś taka odwrócona. W swojej zawodowej misji, podróżują przez nowy świat i zderzają się z nową rzeczywistością. Zapraszamy na studium kilku przypadków w nowym świecie – pół żartem, pół serio.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa