Prelegent
Obraz1

Damian Wróblewski

Ekspert w obszarze cyberbezpieczeństwa z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Klientami oraz Partnerami w Obszarze Chmury Publicznej i Bezpieczeństwa. Pracował w Polskim oddziale Microsoft a następnie rozpoczął 2 letnią karierę zawodową w międzynarodowym oddziale Microsoft w Irlandii (HQ – EMEA). Wrócił do polski w tym roku i promuje #BezpiecznaPracaZdalna i chce pomagać innym chronić dane, wrażliwe informacje oraz usprawniać zdalną pracę zespołów w firmie. W ostatnim czasie pomógł kilkudziesięciu jednostkom edukacyjnym w tym ponad 1800 nauczycielom, rodzicom oraz kadrze dydaktycznej w bezpiecznym i wydajnym prowadzeniu zajęć lekcyjnych oraz wykładów a potwierdzeniem tych słów są liczne referencje jakie otrzymał od władz uczelni oraz szkół co można znaleźć również na jego profilu na LinkedIn. Damian jest trenerem Microsoft - pomaga innym w zrozumieniu i użytkowaniu technologii i rozwiązań, których używa. Wspiera korporacje oraz mniejsze przedsiębiorstwa w adaptacji bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych: Microsoft 365 oraz Azure. W szczególności koncentruje się na realizacji „Solution Assessment – Cyber Security”, który ma na celu pomóc firmie sprawdzić ich aktualną sytuację związaną z bezpieczeństwem w ich organizacji. Jest wykładowcą na WSB w Warszawie, bo chce szerzyć wiedzę i bezpieczeństwo we współczesnym świecie wypełnionym technologią, dla osób, które tak jak on kochają rozwój i podnoszenie własnych kompetencji. Jest prelegentem na konferencjach branżowych, takich jak: ITechDay, InfoShare, Puls Biznesu , Global Azure Bootcamp, SPS Warsaw, ShareCon, bo ceni sobie możliwość aktywnego działania w branży i dzielenia się najnowszymi informacjami. Promuj #BezpiecznaPracaZdalna, bo w otaczającej nas rzeczywistości praca z domu staje się często realną i pełną formą pracy, a nie okazjonalnym wydarzeniem. Chce pomagać innym chronić dane, wrażliwe informacje i usprawniać zdalną pracę zespołów w firmie. Jest osobą, która chce się dzielić i pomagać innym w realizacji celów biznesowych i prywatnych jako Mentor dla Mentorów, którzy są zaangażowani w największą w Polsce akcję realizacji projektów społecznych przez studentów. W roku szkolnym 2019/2020 prawie 20.000 uczniów zainicjowało swój autorski projekt społeczny. Link: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/metodyka Prowadzi #CyberKawe na którą zaprasza ekspertów w branży każdy ostatni czwartek miesiąca o godzinie 11.00 – 12.00. Link: https://nigrivhub.com/webinary/cyberkawa

 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/damianwroblewski/

Wykład

(Cloud)misja.

Godzina: 09:00
Sala: Niebieska

Opis

Dwaj inżynierowie budzą się w przyszłości, która wygląda zupełnie odmiennie od świata, który do tej pory znali. Wszystko jest przeniesione do chmury i cała logika wydaje się być jakaś taka odwrócona. W swojej zawodowej misji, podróżują przez nowy świat i zderzają się z nową rzeczywistością. Zapraszamy na studium kilku przypadków w nowym świecie – pół żartem, pół serio.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa