Prelegent
Grzegorz Tworek

Grzegorz Tworek

Specjalista IT w drugim pokoleniu. Od wielu lat aktywnie promuje idee związane z bezpieczeństwem informatyki, zwłaszcza w powiązaniu z systemami Microsoft. Autor artykułów i książek na temat security, prelegent i ekspert na wszelkich konferencjach, od studenckich po BlackHat. W czasie ponad 20-letniej kariery zawodowej zarządzał czterema zbudowanymi od podstaw zespołami ekspertów IT Security, napisał dziesiątki narzędzi, znajdował bugi w kodzie systemów Windows, jednych hackerów wsadzał do więzienia a innych z niego wyciągał. Kilkanaście razy nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional.

Wykład

Gdzie są klucze do królestwa? Azure Key Vault dla każdego.

Godzina: 11:15
Sala: Niebieska

Opis

Nadążenie za wszystkimi usługami Azure wydaje się niemal niemożliwe, ale na pewno niektóre z nich są warte nieco większej uwagi. Azure Key Vault jest z nami od niemal pięciu lat, jest prosty w obsłudze, wyraźnie podnosi bezpieczeństwo, a jednak nie jest wcale szczególnie popularny. Głównie dlatego, że pozostaje nieznany. Przyjdź na sesję, poznaj tę usługę i sam(a) zdecyduj czy warto ją włączyć do swoich rozwiązań.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa