Prelegent
Igor Walkiewicz

Igor Walkiewicz

Obecnie student zaoczny na kierunku informatyki w wyższej szkole informatyki stosowanej i zarządzania oraz młodszy administrator IT w CCA. Posiadacz certyfikatów Microsoft z zakresu chmury obliczeniowej oraz Windows Serwer. Lubiący się wyróżniać swoją pomysłowością, wiedzą oraz stosować technologie jakie zna w nietypowych miejscach i sytuacjach. Prywatnie kolarz górski startujący w maratonach MTB.

Wykład

MS PowerApps w służbie  JOT OSP Wesoła.

Godzina: 09:00
Sala: Czerwona

Opis

Gdzieś w Warszawie jest bardzo specyficzna jednostka ochotniczej Straży Pożarnej. Jedna z najaktywniejszych w całym kraju mogąca się poszczycić ponad 650 wyjazdami z jednostki. Codziennie na służbie zrzesza osoby, które dbają o nasze bezpieczeństwo i aktywnie biorą udział w działaniach ratowniczo gaśniczych na terenie całego miasta oraz powiatów ościennych. Aby utrzymać wysoki poziom gotowości bojowej w miejscu, gdzie przez 24 godziny 365 dni w roku służbę pełnią strażacy potrzebne było nieszablonowe rozwiązanie, które zapewni szybki i skuteczny sposób na sprawdzanie gotowości strażaków oraz powiadomienie ich o ewentualnym alarmie. W Straży, gdzie syrena to relikt przeszłości, ekspansja na urządzenia mobilne była konieczna a zwieńczeniem tej idei był projekt aplikacji mobilnej która powstała w PowerApps. Zintegrowany system obejmujący terminal na Punkcie Alarmowym oraz aplikację w urządzeniach mobilnych znacznie przyczynił się do sprawnego organizowania wyjazdu kolejnego zastępu do akcji.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa