Prelegent
Jack Piekarski

Jack Piekarski

Przez ostatnie dwie dekady swojej kariery Jack koncentrował się na nowych technologiach i rozwiązaniach opartych na kryptografii. Pracując dla różnych organizacji w Niemczech, Szwecji, Danii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych, zdobył niezwykłe doświadczenie  w dążeniu do wyznaczonych celów. Był zatrudniony na różnych stanowiskach w działach sprzedaży, rozwoju biznesu oraz zarządzania kanałami i dostawcami. Jack mieszka w Berlinie w Niemczech i jest pasjonatem siatkówki plażowej i kitesurfingu.

Wykład

Certificate Management – scentralizowane narzędzie do automatycznego zarządzania certyfikatami cyfrowymi.

Godzina: 12:15
Sala: Żółta

Opis

Brak centralnego zarządzania całym cyklem życia wszystkich certyfikatów cyfrowych w organizacji generuje duże ryzyko. Przerwy w pracy wynikające z utraty ważności certyfikatu narażają firmę na straty finansowe, obniżają jej wiarygodność i negatywnie wpływają na wizerunek marki. Na prezentacji przedstawimy rozwiązanie, które zarządza certyfikatami ADCS, SSL, IoT oraz skanuje zasoby całej sieci i rozpoznaje certyfikaty, które są w użytkowaniu.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa