Prelegent
Łukasz Falaciński

Łukasz Falaciński

Jestem trenerem i konsultantem zajmującym się zawodowo technologiami firmy Microsoft. Od 2006 roku posiadam tytuł Microsoft Certified Trainer. Przez ten czas zdobyłem także niezliczoną ilość różnego rodzaju produktowych certyfikatów i tytułów. Od 2009 roku współtworzę firmę Infowave, która powstała, aby doświadczenie i wiedzę wykorzystać w praktyce. Pomagam naszym Klientom planować, wdrażać i utrzymywać rozwiązania szerokorozumianej pracy grupowej (SharePoint, Office365, Power Platform, Azure). Prywatnie jestem mężem cudownej żony i ojcem trójki wspaniałych dzieciaków 🙂

Wykład

Dlaczego warto zostać Power Apps Ninja?

Godzina: 12:15
Sala: Niebieska

Opis

Masz już Office 365 albo planujesz jego wdrożenie? Musisz wiedzieć, że Office 365 to zdecydowanie więcej niż Excel i Word. Więcej niż Teams i SharePoint. Prawdziwe skarby kryją się na styku tych narzędzi. Na sesji pokażę Ci, jak je odnaleźć dzięki Power Platform. Bez kodowania i bez specyficznych technicznych umiejętności. Może to zrobić praktycznie każdy. Podpowiem, jak zacząć pracę z Power Apps, jak szybko i sprawnie tworzyć aplikacje biznesowe, jakich problemów możesz się spodziewać oraz jak te problemy rozwiązywać. Przedstawię typowe i te mniej oczywiste scenariusze wykorzystania tej platformy. W końcu odpowiem na pytanie, dlaczego w ogóle warto to zrobić. Sesja zarówno dla osób technicznych, jak i biznesowych.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa