Prelegent
Marcin Bartosiewicz

Marcin Bartosiewicz

Od najmłodszych lat związany z IT. W wieku 16 lat opracował pierwszy komercyjny program komputerowy. Od prawie 15 lat koncentruje się na rynku kryptografii i rynku infrastruktury kluczy publicznych. Współautor i architekt wielu systemów bezpieczeństwa stosowanych przez polską policję i Centralne Biuro Antykorupcyjne. Były członek zarządu i członek rady nadzorczej w spółkach kapitałowych. Współzałożyciel trzeciego kwalifikowanego TSP w Polsce. Obecnie doradca zarządu w jednym z TSP. W Esysco pełni funkcję CTO, jest odpowiedzialny za rozwój produktu i zapewnia specjalistyczną wiedzę na temat bezpieczeństwa IT. Posiada kompetencje w zakresie bezpieczeństwa IT, identyfikacji zagrożeń, zarządzania projektami, zgodności i wdrażania PCI-DSS, PCI-PTS, PIN Security itp..

Wykład

Certificate Management – scentralizowane narzędzie do automatycznego zarządzania certyfikatami cyfrowymi.

Godzina: 12:15
Sala: Żółta

Opis

Brak centralnego zarządzania całym cyklem życia wszystkich certyfikatów cyfrowych w organizacji generuje duże ryzyko. Przerwy w pracy wynikające z utraty ważności certyfikatu narażają firmę na straty finansowe, obniżają jej wiarygodność i negatywnie wpływają na wizerunek marki. Na prezentacji przedstawimy rozwiązanie, które zarządza certyfikatami ADCS, SSL, IoT oraz skanuje zasoby całej sieci i rozpoznaje certyfikaty, które są w użytkowaniu.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa