Prelegent
Marcin Michalewicz

Marcin Michalewicz

Marcin Michalewicz pełni funkcję zastępcy dyrektora działu usług IT ds. Monitoringu Administracji Systemami. Z branżą IT związany nieprzerwanie od ponad 10 lat. Na co dzień zajmuje się projektami z zakresu on-premises oraz Office365. Wspomaga Klientów we wdrożeniach rozwiązań Microsoft. Zarządza wewnętrznym działem IT Grupy 3S.  Prywatnie pasjonat, zawodnik triathlonu. Twierdzi, że sport to jedna z bardziej skutecznych recept na udane życie. Z dumą zdobywa kolejne trofea i miejsca na podium, dzięki czemu motywuje do ćwiczeń i aktywności fizycznej koleżanki i kolegów z organizacji.

Wykład

(Cloud)misja.

Godzina: 09:00
Sala: Niebieska

Opis

Dwaj inżynierowie budzą się w przyszłości, która wygląda zupełnie odmiennie od świata, który do tej pory znali. Wszystko jest przeniesione do chmury i cała logika wydaje się być jakaś taka odwrócona. W swojej zawodowej misji, podróżują przez nowy świat i zderzają się z nową rzeczywistością. Zapraszamy na studium kilku przypadków w nowym świecie – pół żartem, pół serio.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa