Prelegent
M.Nadstawny

Marek Nadstawny

Trener technologii Microsoft w CBSG Polska (www.cbsg.pl), wykładowca w WIT (wit.edu.pl), Prezes Zarządu w Kompanii Informatycznej (www.kompaniainformatyczna.pl), a także certyfikowany specjalista ds. infrastruktury Microsoft (certyfikaty MCT, MCAAA, MCMDAA, MCSE, MCSA, MCITP, MCTS, MS, MOS, MCP). Swoją przygodę z IT rozpoczął, gdy w wieku 11 lat po raz pierwszy rozkręcił, a następnie skręcił komputer brata. W dorosłym życiu zawodowym zajmuje się wirtualizacją, serwerami Windows, chmurą Azure oraz tematyką Office365. W kręgu jego zainteresowań jest także bezpieczeństwo danych oraz automatyzacja zadań. Jest aktywnym członkiem i częstym prelegentem na spotkaniach Warszawskiej Grupy Użytkowników i Specjalistów Windows (www.wguisw.org), był także kilkukrotnym prelegentem na konferencjach iTechDay (www.itechday.pl). 

Prywatnie perkusista, fotograf, wielbiciel podróży, dobrej kuchni i wiecznie dążący do doskonałości mąż swojej żony oraz ojciec bliźniaczek 😉

Wykład

(Cloud)misja.

Godzina: 09:00
Sala: Niebieska

Opis

Dwaj inżynierowie budzą się w przyszłości, która wygląda zupełnie odmiennie od świata, który do tej pory znali. Wszystko jest przeniesione do chmury i cała logika wydaje się być jakaś taka odwrócona. W swojej zawodowej misji, podróżują przez nowy świat i zderzają się z nową rzeczywistością. Zapraszamy na studium kilku przypadków w nowym świecie – pół żartem, pół serio.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa