Prelegent
Mariusz Kędziora

Mariusz Kędziora

Od 12 lat pracuje w firmie Microsoft. Przez 8 lat jako Ewangelista w dziale Nowych Technologii (DX), przez 3 lata jako Technical Account Manager w dziale Microsoft Services, a obecnie jako App Innovation Lead na region CEE (Europy Środkowo-Wschodniej). Odpowiedzialny za powstawanie innowacyjnych aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii (AI, Cloud, IoT). Wspiera swoimi działaniami i wiedzą zarówno wewnętrznie pracowników Microsoft jak i zewnętrznie Klientów oraz Partnerów w 32 krajach Europy. Przed podjęciem pracy w Microsoft pracował 6 lat w firmach sektora IT. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (na kierunku Automatyka i Robotyka). Pasjonat nowych technologii (tych z przyszłości) oraz gadżetów technologicznych. Prowadzi firmowego bloga ewangelista.IT, na którym wyjaśnia prostym językiem trudne tematy świata IT. Występował na ponad 100 konferencjach i dotarł do ponad 10.000 uczestników, nagrał ponad 100 webcastów, które obejrzało ponad 250 tys. osób.

Wykład

Sztuka prezentacji – jak brzmieć mądrze na konferencjach.

Godzina: 13:45
Sala: Żółta

Opis

W tej 10 minutowej prezentacji zobaczysz co można zrobić na scenie i jakich metod użyć, aby Twoja sesja wyglądała poważnie i mądrze, Twoja widownia miała w tym czasie dobrą zabawę i może nawet coś wyniosła z tej sesji. W tym samym czasie Ty możesz nawet NIC konkretnego nie powiedzieć. Zainteresowany? Chcesz wziąć udział w eksperymencie? Zapraszam!

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa