Prelegent
Guzowski_Michal

Michał Guzowski

Początkujący przedsiębiorca, doświadczony konsultant i ex-programista. Posiada tytuł Microsoft MVP w kategorii Business Applications. Pracuje w branży IT od 2012. Pomaga wejść organizacjom na wyższy poziom dzięki automatyzacjom procesów i technologiom Low-Code. Swoją pasją do rozwiązań tego typu stara się zarażać innych. Umie wytłumaczyć licencjonowanie Microsoft Power Platform. Zna takie słowa jak: Power Platform, Common Data Service, Microsoft 365, SharePoint, REST API, Agile, Prince2, Windows Phone czy WCF.

Blog techniczny: https://michalguzowski.pl/.

Twitter:  https://twitter.com/michaelguzowski   

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/micha%C5%82-guzowski-74a26546/

Wykład

(Cloud)misja.

Godzina: 09:00
Sala: Niebieska

Opis

Dwaj inżynierowie budzą się w przyszłości, która wygląda zupełnie odmiennie od świata, który do tej pory znali. Wszystko jest przeniesione do chmury i cała logika wydaje się być jakaś taka odwrócona. W swojej zawodowej misji, podróżują przez nowy świat i zderzają się z nową rzeczywistością. Zapraszamy na studium kilku przypadków w nowym świecie – pół żartem, pół serio.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa