Prelegent
Michał Słowikowski

Michał Słowikowski

Inżynier mający ponad 10 lat doświadczenia w pracy z technologią SharePoint w wersji on-premises oraz online. Aktywny uczestnik społeczności SharePoint i Office 365 w Polsce i za granicą. Obecnie pracuje w dziale Premier Support, gdzie wspiera kluczowych klientów firmy Microsoft poprzez przekazywanie wiedzy w trakcie dedykowanych warsztatów czy przy migracji do platformy Office 365. W wolnym czasie pasjonat sportu (kitesurfing i żeglarstwo), muzyki oraz nowych technologii. 

Wykład

(Cloud)misja.

Godzina: 09:00
Sala: Niebieska

Opis

Dwaj inżynierowie budzą się w przyszłości, która wygląda zupełnie odmiennie od świata, który do tej pory znali. Wszystko jest przeniesione do chmury i cała logika wydaje się być jakaś taka odwrócona. W swojej zawodowej misji, podróżują przez nowy świat i zderzają się z nową rzeczywistością. Zapraszamy na studium kilku przypadków w nowym świecie – pół żartem, pół serio.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa