Prelegent
Michał Słowikowski

Michał Słowikowski

Inżynier mający ponad 10 lat doświadczenia w pracy z technologią SharePoint w wersji on-premises oraz online. Aktywny uczestnik społeczności SharePoint i Office 365 w Polsce i za granicą. Obecnie pracuje w dziale Premier Support, gdzie wspiera kluczowych klientów firmy Microsoft poprzez przekazywanie wiedzy w trakcie dedykowanych warsztatów czy przy migracji do platformy Office 365. W wolnym czasie pasjonat sportu (kitesurfing i żeglarstwo), muzyki oraz nowych technologii. 

Wykład

Build Your mini Security Operations Center with Microsoft Security Services and PowerPlatform.

Godzina: 09:00
Sala: Żółta

Opis

Chmura chmurą ale jak połączyć kropki. Gdzie wchodzi bezpieczeństwo i czy można wykorzystać PowerPlatform aby ułatwić sobie pracę z Microsoft 365. Na sesji pokażemy scenariusze kiedy warto i jak należy zintegrować Microsoft Security Operations Center oraz jak może pomóc PowerPlatform w odpowiedzieć na 3 kluczowe pytania: co, jak i dlaczego.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa