Prelegent
M.Piasecki

Miłosz Piasecki

Miłosz prowadzi szkolenia i kursy z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników wielu firm oraz współprowadzi liczne webinaria. Pasjonuje go programowanie, tworzenie sieci i przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo systemu Windows. Miłosz w CQURE jest odpowiedzialny za administracje i tworzenie systemów, projektowanie i tworzenie wersji demonstracyjnych, tworzenie wirtualnych laboratoriów i opracowywanie skryptów. Chociaż jego ścieżka kariery w branży cybersecurity jest nieoczywista – zaczął od psychologii! – to szybko stał się cenionym ekspertem w swojej dziedzinie. Prywatnie Miłosz interesuje się mechanizmami wpływu społecznego, lubi podróżować, jeździć na nartach, motocyklach i strzelać z łuku

Wykład

(Cloud)misja.

Godzina: 09:00
Sala: Niebieska

Opis

Dwaj inżynierowie budzą się w przyszłości, która wygląda zupełnie odmiennie od świata, który do tej pory znali. Wszystko jest przeniesione do chmury i cała logika wydaje się być jakaś taka odwrócona. W swojej zawodowej misji, podróżują przez nowy świat i zderzają się z nową rzeczywistością. Zapraszamy na studium kilku przypadków w nowym świecie – pół żartem, pół serio.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa