Prelegent
Paweł Berus

Paweł Berus

Swoją karierę rozpoczął od administrowania systemami, od 2010 roku związany z firmą Dell Technologies, pełniąc liczne funkcje, w tym inżyniera specjalizującego się w rozwiązaniach hiperkonwergentnych oraz technologiach wirtualizacyjnych. Przez ostatnie lata pełnił funkcję Lidera Technologii VMware na region CEE, a obecnie specjalizuje się w rozwiązaniach brzegowych oraz tematyce Internetu Rzeczy. Wiedzę opiera na bliskich kontaktach z przedstawicielami środowisk IT, analizie rynków oraz o najnowsze trendy branżowe. Pasjonat nowoczesnych technologii na pograniczu automatyki oraz informatyki, w duchu idei zrównoważonego rozwoju. W swojej pracy stawia na innowacyjność. Jest absolwentem Wydziału Informatyki Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Ukończył również Psychologię w Zarządzaniu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Wykład

Inteligentne zarządzanie punktami końcowymi.

Godzina: 14:45
Sala: Czerona

Opis

Świat wokół nas się zmienia, żyjemy w ciągłym biegu i coraz więcej konsumujemy w modelu „as a service”. Zobacz jak można sprostać wyzwaniom nowoczesnego świata dając dostęp do dowolnej aplikacji, z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu z rozwiązaniami Dell Technologies.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa