Prelegent
Paweł Łakomski

Paweł Łakomski

Jest doświadczonym specjalistą IT, który koncentruje się na bezpieczeństwie IT, usługach w chmurze i wirtualizacji. Obecnie pracuje w firmie Microsoft, gdzie jego obowiązki obejmują bezpieczeństwo i wdrażanie klienta Windows. Pracuje dla klientów we wszystkich sektorach, pełniąc rolę zaufanego doradcy w dziedzinie transformacji cyfrowej. Oprócz technologii Microsoft jest doświadczony i certyfikowany między innymi w rozwiązaniach Citrix i VMware.   Paweł był prelegentem na wielu konferencjach technologicznych i uwielbia dzielić się wiedzą. Pasjonuje się technologią i wierzy, że możemy go wykorzystać, aby uczynić świat lepszym miejscem. Paweł mieszka w Warszawie.

Wykład

Hacking Windows for fun and profit: jak wykrywać i jak się bronić.

Godzina: 13:45
Sala: Niebieska

Opis

W czasie sesji przyjrzymy się killchainowi prowadzącemu od phishingu do przejęcia kontroli nad domeną i zobaczymy, w jaki sposób na poszczególnych etapach chronić się i wykrywać atak.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa