Prelegent
Paweł Pławiak

Paweł Pławiak

Architekt rozwiązań Cloud, MCT & MCE, wykładowca akademicki i opiekun na kierunkach chmury obliczeniowej w WIT (www.wit.edu.pl), CEO w CBSG Polska (www.cbsg.pl). Certyfikowany inżynier Microsoft. Od lipca 2009 roku regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility. Systematycznie uczestniczy w wielu projektach, gdzie pełni rolę architekta rozwiązań opartych o Microsoft Azure, Office 365, Intune oraz platformy serwerowe Windows i System Center. Współautor przewodników zabezpieczeń dla wielu polskich oraz międzynarodowych firm i instytucji w tym Rządowego Zespołu Reagowania na Incydenty Komputerowe (www.cert.gov.pl) i Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO). Współpracuje z Microsoft w zakresie certyfikacji zawodowych. Członek Microsoft Cloud Security Engineering Customer Advisory Council w Redmond, USA. Współzałożyciel i lider Warszawskiej Grupy Użytkowników i Specjalistów Windows (www.wguisw.org). Pasjonat karawaningu.

Wykład

Administrator w krainie portali.

Godzina: 13:45
Sala: Żółta

Opis

Zarządzanie i administrowanie chmurą obliczeniową wymaga obycia z szeregiem portali. Sesja będzie próbą przedstawienia wciąż poszerzającej się listy portali administracyjnych. Jeśli administrując Office 365 wchodzisz przez portal.office.com albo zarządzanie obiektami w Azure AD rozpoczynasz od portal.azure.com to ta sesja jest dla Ciebie. Da się dotrzeć do paneli administracyjnych szybciej. Do zobaczenia!

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa