Prelegent
Paweł Potasiński

Paweł Potasiński

CTO w firmie Elitmind. W swojej pracy koncentruje się na określaniu kierunków technologicznych firmy i przekształcaniu Klientów w organizacje skutecznie wykorzystujące dane. Były pracownik Microsoft (Data Insights Product Manager na Polskę). W 2007 roku Paweł założył Polską Grupę Użytkowników SQL Server (PLSSUG), obecnie znaną jako Data Community Poland, oficjalny oddział organizacji PASS w Polsce. Paweł był prelegentem na wielu konferencjach w Polsce i na świecie (m.in. SQLDay, SQLSaturday, European PASS Conference). W swojej karierze był siedmiokrotnie nagradzany tytułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP). Ojciec trojga dzieci. Fan chmury publicznej.

Wykład

Snowflake w chmurze Azure – powiew świeżości w świecie hurtowni danych.

Godzina: 13:45
Sala: Czerwona

Opis

Snowflake w ubiegłym roku wyrósł na jednego z liderów rynku hurtowni danych. Nowoczesne i zbudowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu zalet chmury obliczeniowej mechanizmy oferowane przez tę platformę wydają się odpowiadać na znaczną część potrzeb artykułowanych przez klientów mierzących się z wyzwaniem zbudowania korporacyjnej hurtowni danych. Celem prezentacji będzie wprowadzenie w Snowflake jako platformę hurtowni danych oraz pokazanie (live demo) silnych stron tej platformy i integracji z wybranymi usługami dostępnymi w Azure.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa