Prelegent
Paweł Żuchowski

Paweł Żuchowski

Od 2004 roku Wiceprezes i Dyrektor Techniczny w firmie Quest Dystrybucja Sp. z o.o. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży IT. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynał jako administrator Novell i Microsoft w firmie TETA SA, w której pracował od 1998r. Brał aktywny udział w wielu projektach związanych z bazami danych, infrastrukturą Microsoft, zarządzaniem tożsamością, SSO, zgodnością z regulacjami, cyberbezpieczeństwem. Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne zdobywane poprzez aktywne uczestnictwo w wielu projektach w największych polskich przedsiębiorstwach. Ukończył Uniwersytet Wrocławski, uzyskując tytuł magistra na wydziale Informatyki. Swoją wiedzę pogłębiał na licznych kursach w kraju i zagranicą.

Wykład

(Cloud)misja.

Godzina: 09:00
Sala: Niebieska

Opis

Dwaj inżynierowie budzą się w przyszłości, która wygląda zupełnie odmiennie od świata, który do tej pory znali. Wszystko jest przeniesione do chmury i cała logika wydaje się być jakaś taka odwrócona. W swojej zawodowej misji, podróżują przez nowy świat i zderzają się z nową rzeczywistością. Zapraszamy na studium kilku przypadków w nowym świecie – pół żartem, pół serio.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa