Prelegent
Przemyslaw Roslon

Przemysław Rosłon

Architekt, Developer oraz konsultant z zakresu Data Platform oraz aplikacji webowych pisanych w środowisku .NET. Autoryzowany trener Microsoft i wykładowca na wyższych uczelniach. Posiada szereg certyfikatów Microsoft. Na co dzień tworzy rozwiązania oparte o środowisko SQL Server oraz platformę Microsoft Azure, przeprowadza tuningi systemów bazodanowych oraz audyty środowisk. Jako konsultant pomaga Klientom z problemami, które występują z zakresu wdrażania, konfiguracji, administracji oraz migracji środowisk bazodanowych - w tym migracji do chmury. Jako trener i wykładowca chętnie dzieli się swoją wiedzą podczas szkoleń, wykładów na uczelni oraz spotkań branżowych. W wolnym czasie podróżuje, jeździ rowerem i fotografuje.

Wykład

(Cloud)misja.

Godzina: 09:00
Sala: Niebieska

Opis

Dwaj inżynierowie budzą się w przyszłości, która wygląda zupełnie odmiennie od świata, który do tej pory znali. Wszystko jest przeniesione do chmury i cała logika wydaje się być jakaś taka odwrócona. W swojej zawodowej misji, podróżują przez nowy świat i zderzają się z nową rzeczywistością. Zapraszamy na studium kilku przypadków w nowym świecie – pół żartem, pół serio.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa