Prelegent
Rafał Mazur

Rafał Mazur

Technical Engineer w Innergo Systems Sp z o.o. Na co dzień zajmuje się tworzeniem i integracją rozwiązań mobilnych w środowisku korporacyjnym oraz wsparciem serwisowym przy wdrażaniu rozwiązań mobilnych (platforma iOS, macOS, Android). Od ponad 12 lat związany z urządzeniami i ekosystemem Apple. Posiada 5 letnie międzynarodowe doświadczenie w obsłudze technologii zdalnego zarządzania (MDM). Absolwent wydziału mechaniczny technologiczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Posiada certyfikaty Apple macOS support Essentials 10.14, Apple Mac Integration Basic oraz Jamf 350.

Wykład

Proces rejestracji i zdalne zarządzanie urządzeniami mobilnymi w firmie na przykładzie ekosystemu Apple.

Godzina: 10:10
Sala: Zielona

Opis

Pokażemy między innymi jak zautomatyzować proces rejestracji urządzenia dla pracownika oraz w jaki sposób zdalnie zarządzać urządzeniami, zaprezentujemy również jakie technologie pozwalają nam to osiągnąć. Skupimy się na bezpieczeństwie danych firmowych, połączeniu z siecią 802.1x, logowaniu SSO oraz postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania. Wszystko to pokażemy w ekosystemie Apple.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa