Prelegent
Rafał Staś

Rafał Staś

Rafał Staś posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze szeroko pojętego IT oraz bezpieczeństwa. Pracował przy wielu projektach informatycznych, w których pełnił rolę inżyniera systemowego, konsultanta rozwiązań czy projekt menedżera. Pracował w Polsce jak i poza granicami kraju dla dużych światowych korporacji. W Polsce prowadził projekty dla klientów z różnych obszarów rynku od finansów, poprzez sektor energetyczny, telekomunikacyjny projekty dla małych i tych największych przedsiębiorstw. Specjalizuje się w szerokiej gamie rozwiązań, obecnie rozwiązania mobilne i bezpieczeństwo a wcześniej rozwiązania sieciowe i systemowe. Posiada udokumentowane kwalifikacje potwierdzone licznymi certyfikatami firm z którymi współpracuje. Obecnie poza dalszym poszerzeniem wiedzy technologicznej jest również osobą zarządzającą firmą Greeneris Sp. z o.o. w której jest odpowiedzialny za rozwój części technologicznej i dobór odpowiednich rozwiązań.

Wykład

Zarządzanie tożsamością, mobilność oraz zaawansowana ochrona zasobów chmurowych jako całościowa koncepcja architektury Zero Trust w dobie Transformacji Cyfrowej miejsca pracy.

Godzina: 09:00
Sala: Niebieska

Opis

W czasie prezentacji pokażemy, jak osiągnąć wysokie bezpieczeństwo z wykorzystaniem architektury Zero Trust dzięki czemu użytkownicy doświadczają spersonalizowanego oraz przyjaznego doświadczenia w dostępie do zasobów firmowych niezależnie czy jest to chmura publiczna czy prywatna. W czasie prezentacji pokażemy na żywo jak wykorzystując rozwiązania firm Ping Identity (tożsamość - IAM), VMware WorkspaceOne (mobilność - UEM) oraz BitGlass (CASB) stworzyć kompleksowe środowisko spełniające wymogi bezpieczeństwa danych firmowych niezależnie od typu i umiejscowienia środowiska chmurowego np. Office 365 oraz uzyskanie wysokiego dopasowanego do potrzeb nowoczesnego doświadczenia pracy użytkownika.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa