Prelegent
szymon-szczęśniak-ITechDay-2020 (1)

Szymon Szczęśniak

Znany jest pod wieloma imionami: JSON, Rajesh, IT Miodek. Znany jest również z tego, że potrafi poprawnie wymówić słowo „Azure”. Ale poza kręceniem kolejnych odcinków HRejterów, Szymon (tak, to jego prawdziwe imię) jest przede wszystkim CEO i siłą napędową CodeTwo, firmy programistycznej, będącej światowym liderem w zakresie rozwiązań do zarządzania podpisami email. Perfekcjonista w każdym calu – jeśli z nim pracujesz, to przyp***y się do wszystkiego, co zrobisz i będzie chciał, żebyś zrobił lepiej. Ale cyfry mówią same za siebie: HRejterzy: 100 tys. subskrybentów na YouTube. CodeTwo: 82 tys. firm, korzystających z ich rozwiązań (użytkownicy idą w grube miliony). Ciągle mówi o Microsoft 365, mailach i stopkach. Nikt już go nie może słuchać w biurze. Kiedy był młodszy, był mądrzejszy.

Wykład

(Cloud)misja.

Godzina: 09:00
Sala: Niebieska

Opis

Dwaj inżynierowie budzą się w przyszłości, która wygląda zupełnie odmiennie od świata, który do tej pory znali. Wszystko jest przeniesione do chmury i cała logika wydaje się być jakaś taka odwrócona. W swojej zawodowej misji, podróżują przez nowy świat i zderzają się z nową rzeczywistością. Zapraszamy na studium kilku przypadków w nowym świecie – pół żartem, pół serio.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa