Prelegent
Tomasz Lach.jpg

Tomasz Lach

Od blisko dwóch dekad w branży szkoleniowej. Akredytowany instruktor z obszaru rozwiązań HPE oraz VMware. Współtwórca materiałów szkoleniowych oraz programów i egzaminów certyfikacyjnych HPE. Pasjonat technologii HPE i World of Warcraft.

Wykład

Klaster VMware w 15 minut na platformie HPE Synergy.

Godzina: 13:45
Sala: Zielona

Opis

W tracie sesji uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć lub rozbudować klaster VMware w około 15 minut. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu rozwiązania HPE Image Streamer dostępnego dla platformy HPE Synergy wraz z bezpłatnym oprogramowaniem HPE OneView for VMware vCenter Server. To samo oprogramowanie będzie wykorzystane również do demonstracji tworzenia współdzielonych datastore-ów, które wymagane są przez większość zaawansowanych funkcji VMware vSphere. Celem pokazu jest prezentacja możliwości integracji HPE Synergy z platformą VMware, ułatwiającej codzienną pracę ze środowiskami wirtualnymi.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa