Prelegent
blog-logo

Tomasz Onyszko

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży i niezliczonej ilości projektów na swoim koncie, Tomasz to uznany autorytet w chmurowym świecie. Na co dzień zajmuje się opracowywaniem kompleksowych strategii chmurowych, których podstawą jest niezawodność rozwiązań w zakresie tożsamości i bezpieczeństwa. Tomasz często dzieli się swoją wiedzą i spostrzeżeniami podczas różnych wydarzeń w Polsce i za granicą, takich jak TechEd, Microsoft Technology Summit, Identiverse i wiele innych. Jego zaangażowanie w społeczność zaowocowało wyróżnieniem jako Microsoft MVP już 11 razy. Ponadto, Tomasz uzyskał od Microsoft prestiżowy status Regional Director. Jest autorem licznych postów, artykułów i książek. Z jego analizami możesz zapoznać się na www.onyszko.com, predicagroup.com/blog oraz na Twitterze, gdzie publikuje jako @tonyszko

Wykład

(Cloud)misja.

Godzina: 09:00
Sala: Niebieska

Opis

Dwaj inżynierowie budzą się w przyszłości, która wygląda zupełnie odmiennie od świata, który do tej pory znali. Wszystko jest przeniesione do chmury i cała logika wydaje się być jakaś taka odwrócona. W swojej zawodowej misji, podróżują przez nowy świat i zderzają się z nową rzeczywistością. Zapraszamy na studium kilku przypadków w nowym świecie – pół żartem, pół serio.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa