Prelegent
Jacek Chylak

Jacek Chylak

Jacek Chylak jest CCO 3S Data Center oraz głównym inicjatorem zebrania kluczowych usług spółki pod jedną, wspólną nazwą Cloud2B. Wierzy, że nie ma jednego idealnego rozwiązania na nieustannie rosnące wymagania z różnych obszarów IT, lecz z grupą wykwalifikowanych inżynierów data center, można złożyć je pod potrzeby biznesu klienta z odpowiednio dobranych i przygotowanych komponentów. Skutecznie zarządza zespołem handlowym, który nie bez przyczyny nazwany został działem „Solutions”. Od prawie 10 lat zajmuje się umacnianiem pozytywnego wizerunku spółki wśród klientów jak i partnerów technologicznych. Jako ekspert w dziedzinie szeroko rozumianych rozwiązań chmurowych, a także doskonały mówca, który zrozumiale i porywająco potrafi opowiadać o przyszłości IT, jest często zapraszany na branżowe konferencje.
Prywatnie „zakochany” w narciarstwie, w którym realizuje się również jako instruktor m.in. funcarvingu. Dla równowagi, po setkach kilometrów zjazdów po górskich trasach, przesiada się pod żagle, które są kolejną z jego pasji.

 

Wykład

Czy te klocki do siebie pasują? czyli różne oblicza hybrydowego IT

Godzina: 10:00
Live: Modern Workplace

Opis

Jacek Chylak oraz Marcin Michalewicz z Grupy 3S na przykładzie wdrożeń, pokażą jak można łączyć rozwiązania Azure Stack, Teams Direct Routing, czy chmurę publiczną a dedykowaną chmurą prywatną.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa