Prelegent
Jack Piekarski

Jack Piekarski

Przez ostatnie dwie dekady swojej kariery Jack koncentrował się na nowych technologiach i rozwiązaniach opartych na kryptografii. Pracując dla różnych organizacji w Niemczech, Szwecji, Danii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych, zdobył niezwykłe doświadczenie w dążeniu do wyznaczonych celów. Był zatrudniony na różnych stanowiskach w działach sprzedaży, rozwoju biznesu oraz zarządzania kanałami i dostawcami.Jack mieszka w Berlinie w Niemczech i jest pasjonatem siatkówki plażowej i kitesurfingu.

Wykład

Jak zdalna videoidentyfikacja klienta oraz kwalifikowany podpis elektroniczny SIGNIUS ułatwiają prowadzenie biznesu?

Godzina: 11:00
Live: Case Study

Opis

SIGNIUS jest odpowiedzią na potrzeby procesów digitalizacji i projektów paperless. To nowoczesna platforma do zdalnego podpisywania dokumentów kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnym z eIDAS, skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i użytkowników indywidualnych. Elementem procesu jest certyfikowana zdalna videoidentyfikacja klienta, która może być wykorzystywana przez organizacje także jako oddzielna usługa zastępująca weryfikację tożsamości face-to-face. Usługa podpisu dostępna jest w dwóch wariantach: Organizacjom oraz korporacjom oferujemy innowacyjną platformę do kompleksowego cyfrowego zarządzania umowami, zdalnego podpisywania dokumentów podpisem kwalifikowanym oraz zdalnej identyfikacji klienta. Prosta i wygodna usługa w chmurze pozwala z kolei każdemu użytkownikowi indywidualnemu na natychmiastowe podpisywanie dokumentów online w prawnie wiążący sposób - z każdego miejsca na ziemi i z dowolnego urządzenia.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa