Prelegent
Jakub Gutkowski

Jakub Gutkowski

Tata, mąż, blogger, prezenter, pasjonat i programista. Założyciel i jeden z organizatorów devWarsztatów - darmowych warsztatów dla każdego kto chce uczyć się rzemiosła programistycznego. Współtwórca prawdopodobnie najlepszego szkolenia online o Kubernetes – Poznaj Kubernetes. Uwielbia bawić się nowościami, poznawać nowe języki i biblioteki, chodzić na konferencje, poznawać nowych ludzi, pomagać innym.

Od 13 lat, Microsoft MVP.

Wierzy, że to co robi zmienia świat i pomaga innym.

Wykład

Kubernetes dla Programistów.

Godzina: 12:00
Live: Cybersecurity

Opis

Zarządzanie wdrożeniami aplikacji nie należy do najprostszych rzeczy. W szczególności, jeżeli te aplikacje też musimy móc skalować. Ile tych instancji jest nam potrzebnych? Skąd wiemy, że nasza instancja działa? Jak możemy wdrożyć wiele wersji tej samej aplikacji na raz? Jest masa pytań jakie musimy sobie sami zadać i na nie znaleźć odpowiedź zanim wdrożymy aplikację. Tylko czy aby musimy zadawać sobie te pytania? Sesja ta jest dla zapracowanych programistów którzy muszą na szybko zrozumieć czym jest kubernetes i jak on, nam programistom, może pomóc. Na sesji przejdziemy przed podstawy kubernetesa i jak on może pomóc zabrać z naszych barków złożoność procesów wdrażania aplikacji w codziennej pracy.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa