Prelegent
Jaroslaw_Prokop_zdjecie

Jarosław Prokop

Informatyk i inżynier wsparcia sprzedaży w obszarze produktów bezpieczeństwa sieciowego i informatycznego. Wieloletnie doświadczenie w sektorze producentów rozwiązań IT i telekomunikacji pozwala doradzać przy projektach związanych z wyborem architektury i produktów bezpieczeństwa. Regularny uczestnik konferencji i prezenter na spotkaniach branżowych związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem informatycznym.

 

Wykład

Budowa systemu bezpieczeństwa chmury publicznej i prywatnej.

Godzina: 11:00
Live: Cloud IT

Opis

Prezentacja opisuje budowę systemu bezpieczeństwo danych gromadzonych w chmurze publicznej za pomocą rozwiązań typu Cloud-to-Cloud na przykładzie Microsoft Office 365: kopie zapasowe, archiwizacja, eDiscovery. Możliwości metod Artificial Intelligence i uczenia maszynowego do budowy bezpieczeństwa skrzynek pocztowych w chmurze publicznej. Dodatkowo omówione są metody tworzenia polityki bezpieczeństwa aplikacji przeniesionych do chmury publicznej: skanowanie, podatności, reguły, pozytywny i negatywny model bezpieczeństwa aplikacyjnego.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa