Prelegent
Kamil Bączyk

Kamil Bączyk

Kamil Bączyk jest światowej klasy ekspertem do spraw infrastruktury i cyberbezpieczeństwa. Jego zainteresowania zawodowe ogniskują się wokół technologii Microsoft, w szczególności rozwiązań chmurowych takich jak Microsoft 365 i Azure. Co ważne, na wszystkie te obszary patrzy z perspektywy zarządzania incydentami, budowania strategii zarządzania cyberberbezpieczeństwa i podatności na ataki hackerskie. Owocuje to licznymi projektami, przede wszystkim dla klientów korporacyjnych, największych światowych instytucji państwowych i organizacji rządowych. Kamila można również spotkać na prestiżowych konferencjach, gdzie bywa nie tylko prelegentem, ale i mentorem. Dzięki swoim wystąpieniom jest doskonale znany w środowisku IT z łączenia problematyki nowych technologii z potrzebami biznesowymi klientów. Potwierdzeniem tych umiejętności jest uczestnictwo w projektach z całego świata oraz uzyskane przez niego certyfikaty – związane nie tylko ze środowiskiem Microsoft. Kamil jest przede wszystkim pasjonatem, chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi i nieustannie bada nowe technologie. Pozwala mu to nie tylko na doskonalenie szkoleń, które prowadzi, lecz także rozszerzanie swojej oferty o najnowsze zagadnienia z dziedziny IT. Każdego roku bierze udział w konferencjach i projektach, zyskując coraz większe doświadczenie. Prowadzi treningi i konsultacje dla Klientów, którzy oczekują pełnego profesjonalizmu i szerokiej wiedzy. Sam przyznaje, że jest pracoholikiem, więc gdy zajdzie potrzeba, z uporem dąży do znajdowania coraz to nowych rozwiązań i nigdy się nie poddaje!

Wykład

Jak zacząć budować przystępne aplikacje Power Apps?

Godzina: 12:00
Live: Modern Workplace

Opis

Celem tej sesji jest zaprezentowanie dostępnych obecnie funkcjonalności, które pozwalają na budowę rozwiązań dla użytkowników z niepełnosprawnościami. Wspólnie zastosujemy różne techniki oraz porady wykorzystywane w  budowie dostępnych aplikacji. Po tej sesji będziecie potrafili zaplanować oraz stworzyć aplikacje, które spełniają standardy Microsoft Accessibility jak również dowiecie się o dostępnych narzędziach.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa