Prelegent
K.Bińkowski

Krzysztof Bińkowski

Ekspert informatyki śledczej. Specjalizuje się w tematyce informatyki śledczej, zarządzania incydentami, bezpieczeństwa systemów IT, serwerów Windows, podpisu elektronicznego i cyfrowego. Autoryzowany trener firmy Microsoft, EC-COUNCIL i wykładowca akademicki.  Posiada liczne certyfikaty, m.in. MCT, CEI, CEH,ECSA, ECIH, MCSA, MCSE, ACE i inne. ISSA Senior Member oraz członek stowarzyszeń SIIS, KSOIN. Występował na konferencjach branżowych (m.in. MTS, SEMAFOR, ATS, TAPT, CYBERGOV.PL oraz inne), prezentując tematykę bezpieczeństwa oraz informatyki śledczej.

Wykład

Zabezpieczanie materiału dowodowego w systemach Windows na potrzeby procesu zarządzania incydentami.

Godzina: 10:00
Live: Cybersecurity

Opis

Zabezpieczanie materiału dowodowego w systemach Windows na potrzeby procesu zarządzania incydentami. Sesja zapozna uczestników z problemem zabezpieczania materiału dowodowego - danych ulotnych i nieulotnych w systemach Windows. W trakcie ataku na nasze systemy przez hakerów lub  złośliwe oprogramowanie, stajemy przed problemem: jak zabezpieczyć dane w sposób prawidłowy ? Spojrzymy na zagadnienie w sposób praktyczny i zgodny z dobrymi praktykami oraz dostępnymi normami. Każde dane powinny być zabezpieczone w taki sposób aby w dowolnym momencie mogły stanowić dowód w Sądzie lub dowód na potrzeby dochodzenia wewnętrznego.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa