Prelegent
MArek Kędzierski

Marek Kędzierski

Marek Kędzierski jest inżynierem systemowym w firmie Commvault. Odpowiada za techniczne wsparcie sprzedaży w regione EMEA. Posiada szerokie doświadczenie w budowaniu systemów backupowych w środowiskach on-premise oraz chmurze publicznej.

Wykład

Commvault – niezawodna szczepionka na choroby danych.

Godzina: 10:00
Live: Case Study

Opis

Trudne czasy, niepewność, ransomware, praca zdalna oraz szybko zmieniające się kryteria biznesowe wymagają rozwiązania, które w sposób szybki i niezawodny zapewni ochronę danych wędrujących pomiędzy różnymi typami środowisk. Na naszej sesji dowiesz się o oprogramowaniu, które za pomocą jednej przystępnej konsoli umożliwi zabezpieczenie Twoich danych umieszczonych zarówno w środowiskach on-premise jak i chmurze publicznej,  platformach SaaS oraz na laptopach użytkowników końcowych. Jeśli chcesz usłyszeć jak Twoje problemy może pomóc rozwiązać lider rynku Backup & Recovery, zarezerwuj dla nas miejsce w swoim kalendarzu najlepiej już dziś 🙂

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa