Prelegent
M.Nadstawny

Marek Nadstawny

Trener technologii Microsoft w CBSG Polska (www.cbsg.pl), wykładowca w WIT (wit.edu.pl), Prezes Zarządu w Kompanii Informatycznej (www.kompaniainformatyczna.pl), a także certyfikowany specjalista ds. infrastruktury Microsoft (certyfikaty MCT, MCAAA, MCMDAA, MCSE, MCSA, MCITP, MCTS, MS, MOS, MCP). Swoją przygodę z IT rozpoczął, gdy w wieku 11 lat po raz pierwszy rozkręcił, a następnie skręcił komputer brata. W dorosłym życiu zawodowym zajmuje się wirtualizacją, serwerami Windows, chmurą Azure oraz tematyką Office365. W kręgu jego zainteresowań jest także bezpieczeństwo danych oraz automatyzacja zadań. Jest aktywnym członkiem i częstym prelegentem na spotkaniach Warszawskiej Grupy Użytkowników i Specjalistów Windows (www.wguisw.org), był także kilkukrotnym prelegentem na konferencjach iTechDay (www.itechday.pl). 

Prywatnie perkusista, fotograf, wielbiciel podróży, dobrej kuchni i wiecznie dążący do doskonałości mąż swojej żony oraz ojciec bliźniaczek 😉

Wykład

Dostęp warunkowy (Conditional Access) na straży Twoich danych.

Godzina: 13:00
Live: Modern Workplace

Opis

Na tej sesji poznamy tajniki usługi dostępu warunkowego. Opowiemy sobie, jak może nam pomóc w walce z phishingiem, wynoszeniem danych lub niesfornym użytkownikiem, który wszędzie pozostawia po sobie hasło w przeglądarce. Jak skonfigurować dostęp warunkowy, jak działa oraz co w nim nie działa, a także co warto, a czego nie warto ustawiać.  

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa