Prelegent
Mariusz Grabowski

Mariusz Grabowski

Z Hewlett Packard Enterprise, wówczas HP, związany od 2008 roku. Początkowo w roli Presalesa, przez Architekta rozwiązań aż w 2015 rozpoczął pracę w roli Enterprise Account Managera. Od początku roku finansowego 2020, w nieustającym poszukiwaniu wyzwań i możliwości realizacji ciekawych pomysłów, podjął się rozwoju i sprzedaży strategicznego projektu HPE - HPE GreenLake. Zanim dołączył do ekipy HP, pracował w regionalnym dziale IT w jednym z amerykańskich banków. Ukończył studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, broniąc pracę magisterską z obszaru Outsourcingu Usług IT. 

Wykład

Rozwiązania chmury publicznej i prywatnej – jak robiliśmy to dotychczas oraz jak można to robić teraz.

Godzina: 10:00
Live: Cloud IT

Opis

Chciałbym pokazać, „jak” (ale nie w kontekście technologii ale metody) można zapewnić cechy chmury publicznej w środowiskach on-prem, mając na uwadze szczególnie te organizacje, którym podoba się chmurowy sposób pracy, ale nie są przekonane do środowisk publicznych. A także dla tych organizacji, które zmigrowawszy część środowisk do chmury publicznej, chcą zapewnić nie gorsze parametry pracy w swojej serwerowni dla pozostałych w tej, hybrydowej, architekturze aplikacji.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa