Prelegent
Mariusz Kędziora

Mariusz Kędziora

Od 13 lat pracuje w firmie Microsoft, obecnie jako App Innovation Lead na region CEE (Europy Środkowo-Wschodniej). Odpowiedzialny za powstawanie innowacyjnych aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii (AI, Cloud Native, IoT). Wspiera swoimi działaniami i wiedzą zarówno wewnętrznie pracowników Microsoft jak i zewnętrznie Klientów oraz Partnerów w 32 krajach Europy. Pasjonat nowych technologii (tych z przyszłości) oraz gadżetów technologicznych. Prowadzi firmowego bloga ewangelista.IT, na którym wyjaśnia prostym językiem trudne tematy świata IT.

Wykład

Budowanie marki + personal branding w świecie technologii (na przykładzie ewangelista.it).

Godzina: 14:00
Live: Innovation IT

Opis

Pracujesz w IT albo studiujesz na kierunku IT? Czy myślałeś kiedyś o tym, aby zrobić trochę więcej niż wszyscy dookoła? A może już to robisz, ale tego nie pokazujesz? Może chcesz się dowiedzieć jak budowanie marki i personal branding może ułatwić Ci karierę zawodową? Na mojej sesji pokażę Ci w jaki sposób powstała marka ewangelista.it, którą mam nadzieję kojarzysz. Opowiem Ci od czego zaczynałem, na co postawiłem, na co zwracałem uwagę w trakcie i jak pewne rzeczy były odbierane. Pokażę Ci też jakie trudności pojawiały się po drodze. Może część z moich doświadczeń wykorzystasz w swojej karierze w IT. A może w dyskusji w trakcie i po sesji ja również czegoś się nauczę i dowiem?

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa