Prelegent
mariusz rybusinski

Mariusz Rybusiński

Od ponad 15 lat w branży IT. Microsoft MVP for Cloud and Datacenter Management. Obecnie pracuje w polskim oddziale firmy Veeam, gdzie pełni funkcję architekta. Zajmuje się technologicznym wsparciem największych projektów zarządzania i zabezpieczania środowisk wirtualnych w Polsce i Europe Centralnej. Wcześniej kilka lat związany z firmą Microsoft, gdzie zajmował się zagadnieniami związanymi z chmurą prywatną oraz publiczną. Specjalizuje się rozwiązaniach Datacenter. Posiada liczne certyfikaty (MCT, MCSE: Private Cloud, MCITP, MCTS, VCP6, VMCE). Mariusz jest wielokrotnym prelegentem na konferencjach polskich i europejskich takich jak Microsoft Technology Summit, System Center Summit, Microsoft TechDay, VMware Evolve, CISCO Forum.  

Wykład

Cross-platform, cross-hypervisor, cross-cloud - natychmiastowe odzyskanie backupu tam gdzie TY tego chcesz.

Godzina: 12:00
Live: Case Study

Opis

Czy zastanawiałeś/zastanawiałaś się kiedyś ile czasu potrzeba na odzyskanie 1 maszyny wirtualnej o rozmiarze 500GB, a może 50TB? Dodajmy do tego backup przechowywany w Azure, to wszystko wydłuża proces odtworzenia. A co jeżeli masz problem z serwerem fizycznym? Może padła Ci macierz i musisz odzyskać kilkadziesiąt VMek, a jest już 15:00 w piątek i chciałbyś wyjść do domu. Jeżeli któryś z powyższych scenariuszy Ciebie dotyczy lub chciałbyś się dowiedzieć jak w kilkadziesiąt sekund odzyskać takie środowisko to zapraszam na prezentacje. Być może, całkiem przypadkiem pokaże na żywo jak rozwiązać powyższe problemy – również nowe scenariusze odzyskiwania😉.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa