Prelegent
Guzowski_Michal

Michał Guzowski

Początkujący przedsiębiorca, doświadczony konsultant i ex-programista. Posiada tytuł Microsoft MVP w kategorii Business Applications. Pracuje w branży IT od 2012. Pomaga wejść organizacjom na wyższy poziom dzięki automatyzacjom procesów i technologiom Low-Code. Swoją pasją do rozwiązań tego typu stara się zarażać innych. Umie wytłumaczyć licencjonowanie Microsoft Power Platform. Zna takie słowa jak: Power Platform, Common Data Service, Microsoft 365, SharePoint, REST API, Agile, Prince2, Windows Phone czy WCF.

Blog techniczny: https://michalguzowski.pl/.

Twitter:  https://twitter.com/michaelguzowski   

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/micha%C5%82-guzowski-74a26546/

Wykład

Low-Code i automatyzacja – dlaczego zyskują na popularności i czy powinniśmy się ich obawiać?

Godzina: 09:00
Live: Modern Workplace

Opis

Wordpress, Power Apps, Power Automate, Zapier, SalesForce, UIPath, BluePrism, WinAutomation i wiele innych. Rozwiązania Low-Code zdobywają na popularności i powoli wdzierają się do świadomości nie tylko działów IT, ale także osób spoza IT. Przez tych pierwszych uważane za niebezpieczne i niegodne poważnych projektów. Przez tych drugich uważane za nieosiągalne dla nich samych, bo przecież nie umieją programować. A w ogóle, to automatyzacja zabierze im pracę i należy się jej wystrzegać! A może po prostu boimy się tego czego nie znamy? No więc na mojej sesji poznamy 😊 Powiem co mówią badania rynku, (spoiler alert: zatrudnienie rośnie), co charakteryzuje rozwiązania Low-Code oraz pokażę niektóre z arsenału Microsoft.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa