Prelegent
Michal_Jankowski

Michał Jankowski

Microsoft MVP Azure, architekt, programista, projektant, lider techniczny praktyki low-code, a w wolnym czasie trener. Przygodę z programowaniem zaczął ponad dwadzieścia lat temu od Basic’a i Assemblera dla komputerów 8-bitowych. Od ponad dziesięciu lat uczestniczy w tworzeniu oprogramowania na platformę .NET dla największych światowych firm. W tym czasie brał udział w wytwarzaniu aplikacji desktopowych, mobilnych oraz webowych pełniąc różne role. Obecnie specjalizuje się w rozwiązaniach chmurowych – Microsoft Azure.Prywatnie miłośnik podróży oraz fotografii. W wolnym czasie prowadzi bloga www.jankowskimichal.pl, twórca rozwiązań open-source oraz aplikacji mobilnych.

Wykład

Microsoft Azure – optymalizacja kosztów chmury.

Godzina: 10:00
Live: Data & Dev

Opis

Pracę z chmurą Microsoft Azure można porównać do wizyty w supermarkecie. Wytwarzając oprogramowanie mamy dostęp do różnych usług oraz produktów, oferujących podobne funkcjonalności w różnych cenach. Wyzwaniem jest dobrać tak architekturę, aby nie tylko spełniała wymagania techniczne, ale była też optymalna kosztowo. Podobne wyzwanie może się pojawić dla już wdrożonego systemu. W trakcie wykładu poznasz tematy związane z optymalizacją kosztów w chmurze Microsoft Azure. Dowiesz się jak zmniejszać koszty Microsoft Azure nie tracąc na wydajności działania systemu.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa