Prelegent
Michał Słowikowski

Michał Słowikowski

Inżynier mający ponad 10 lat doświadczenia w pracy z technologią SharePoint w wersji on-premises oraz online. Aktywny uczestnik społeczności SharePoint i Office 365 w Polsce i za granicą. Obecnie pracuje w dziale Premier Support, gdzie wspiera kluczowych klientów firmy Microsoft poprzez przekazywanie wiedzy w trakcie dedykowanych warsztatów czy przy migracji do platformy Office 365. W wolnym czasie pasjonat sportu (kitesurfing i żeglarstwo), muzyki oraz nowych technologii. 

Wykład

Jak zacząć budować przystępne aplikacje Power Apps?

Godzina: 12:00
Live: Modern Workplace

Opis

Celem tej sesji jest zaprezentowanie dostępnych obecnie funkcjonalności, które pozwalają na budowę rozwiązań dla użytkowników z niepełnosprawnościami. Wspólnie zastosujemy różne techniki oraz porady wykorzystywane w  budowie dostępnych aplikacji. Po tej sesji będziecie potrafili zaplanować oraz stworzyć aplikacje, które spełniają standardy Microsoft Accessibility jak również dowiecie się o dostępnych narzędziach.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa