Prelegent
M.Piasecki

Miłosz Piasecki

Miłosz prowadzi szkolenia i kursy z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników wielu firm oraz współprowadzi liczne webinaria. Pasjonuje go programowanie, tworzenie sieci i przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo systemu Windows. Miłosz w CQURE jest odpowiedzialny za administracje i tworzenie systemów, projektowanie i tworzenie wersji demonstracyjnych, tworzenie wirtualnych laboratoriów i opracowywanie skryptów. Chociaż jego ścieżka kariery w branży cybersecurity jest nieoczywista – zaczął od psychologii! – to szybko stał się cenionym ekspertem w swojej dziedzinie. Prywatnie Miłosz interesuje się mechanizmami wpływu społecznego, lubi podróżować, jeździć na nartach, motocyklach i strzelać z łuku

Wykład

Monitorowanie zdarzeń w Office 365 i Azure AD — jak zadbać o bezpieczeństwo swojej organizacji?

Godzina: 12:00
Live: Cloud IT

Opis

Kluczem do zarządzania bezpieczeństwem w Office 365 i Azure AD jest odpowiednie monitorowanie. Jakie informacje logowane są w Office 365 i Azure AD? Jak się do nich dostać i jak zarządzać logami w wygodny sposób? Jak interpretować zdarzenia i jakie kroki można podjąć w przypadku wykrycia incydentu bezpieczeństwa? Odpowiedzi na te pytania nigdy nie są oczywiste, a bywają jeszcze trudniejsze w przypadku środowisk chmurowych. Sesja ta przybliży uczestnikom kluczowe informacje dotyczące monitorowania Office 365 i Azure AD oraz wyjaśni kluczowe problemy, z którymi organizacje borykają się podczas wdrażania Office 365.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa