Prelegent
PawelPlawiak

Paweł Pławiak

Architekt rozwiązań Cloud, MCT & MCE, wykładowca akademicki i opiekun na kierunkach chmury obliczeniowej w WIT (www.wit.edu.pl), CEO w CBSG Polska (www.cbsg.pl). Certyfikowany inżynier Microsoft. Od lipca 2009 roku regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility. Systematycznie uczestniczy w wielu projektach, gdzie pełni rolę architekta rozwiązań opartych o Microsoft Azure, Office 365, Enterprise Mobility + Security oraz platformy serwerowe Windows i System Center. Współautor przewodników zabezpieczeń dla wielu polskich oraz międzynarodowych firm i instytucji w tym Rządowego Zespołu Reagowania na Incydenty Komputerowe (www.cert.gov.pl) i Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO). Współpracuje z Microsoft w zakresie certyfikacji zawodowych. Członek Microsoft Cloud Security Engineering Customer Advisory Council w Redmond, USA. Współzałożyciel i lider Warszawskiej Grupy Użytkowników i Specjalistów Windows (www.wguisw.org). Pasjonat karawaningu.

Wykład

PST...ryk do chmury, czyli jak sprawnie migrować wiadomości do Exchange Online?

Godzina: 09:00
Live: Case Study

Opis

Podczas ostatnich adopcji rozwiązań chmurowych Microsoft 365 u naszych klientów mierzyliśmy się z migracją imiennych plików PST do skrzynek Exchange Online. W trakcie sesji chciałbym podzielić się doświadczeniami z tych zmagań oraz przedstawić poszczególne kroki, które należy wykonać. Jak szybko odbywa się migracja? Na co zwrócić szczególną uwagę? Gdzie można popełnić błędy? Na te i inne pytania odpowiem w trakcie prezentacji aby faktycznie wszystko odbyło się na jeden PST...ryk! Do usłyszenia 🙂

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa