Prelegent
Przemyslaw Roslon

Przemysław Rosłon

Architekt, Developer oraz konsultant z zakresu Data Platform oraz aplikacji webowych pisanych w środowisku .NET. Autoryzowany trener Microsoft i wykładowca na wyższych uczelniach. Posiada szereg certyfikatów Microsoft. Na co dzień tworzy rozwiązania oparte o środowisko SQL Server oraz platformę Microsoft Azure, przeprowadza tuningi systemów bazodanowych oraz audyty środowisk. Jako konsultant pomaga Klientom z problemami, które występują z zakresu wdrażania, konfiguracji, administracji oraz migracji środowisk bazodanowych - w tym migracji do chmury. Jako trener i wykładowca chętnie dzieli się swoją wiedzą podczas szkoleń, wykładów na uczelni oraz spotkań branżowych. W wolnym czasie podróżuje, jeździ rowerem i fotografuje.

Wykład

Migracja baz danych do chmury w oparciu o Cloud Adoption Framework.

Godzina: 14:00
Live: Data & Dev​

Opis

Migracja do chmury jest procesem złożonym, a jednocześnie przedstawianym jako proces, który jest w miarę prosty oraz który może być w prosty zautomatyzowany. W praktyce jednak do każdej migracji należy podejść indywidualnie. Przy przygotowywaniu planu migracji pomóc nam może Cloud Adoption Framework, który jest zbiorem dokumentacji, wskazówek dotyczących wdrażania, najlepszych rozwiązań oraz narzędzi, który oferuje sprawdzone i zalecane przez firmę Microsoft sposoby na przyspieszenie procesu wdrażania chmury. Podczas sesji przedstawiona zostanie metodyka migracji środowiska SQL Server do chmury w oparciu o Cloud Adoption Framework, strategię doboru odpowiednich usług oraz narzędzia i usługi w ramach Microsoft Azure, które mają za zadanie ułatwić ten proces. Serdecznie zapraszam.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa