Prelegent
blog-logo

Tomasz Onyszko

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży i niezliczonej ilości projektów na swoim koncie, Tomasz to uznany autorytet w chmurowym świecie. Na co dzień zajmuje się opracowywaniem kompleksowych strategii chmurowych, których podstawą jest niezawodność rozwiązań w zakresie tożsamości i bezpieczeństwa. Tomasz często dzieli się swoją wiedzą i spostrzeżeniami podczas różnych wydarzeń w Polsce i za granicą, takich jak TechEd, Microsoft Technology Summit, Identiverse i wiele innych. Jego zaangażowanie w społeczność zaowocowało wyróżnieniem jako Microsoft MVP już 11 razy. Ponadto, Tomasz uzyskał od Microsoft prestiżowy status Regional Director. Jest autorem licznych postów, artykułów i książek. Z jego analizami możesz zapoznać się na www.onyszko.com, predicagroup.com/blog oraz na Twitterze, gdzie publikuje jako @tonyszko

Wykład

Pętla w chmurze, czyli dlaczego o bezpieczeństwie należy myśleć inaczej!

Godzina: 11:00
Live: Cybersecurity

Opis

Co wspólnego ma latanie odrzutowymi myśliwcami z podejściem do bezpieczeństwa w chmurze? Czym jest OODA loop i jak przekłada się na podejście do monitorowania i zarządzania zagrożeniami? Dlaczego nie inwestowałbym czasu w tradycyjne rozwiązania a skupiłbym się na rozwiązaniach natywnych dla chmury?  Dlaczego to właśnie Microsoft ma unikalną pozycję w kwestii bezpieczeństwa i czy może ją stracić?  Następne kilka lat w kwestii bezpieczeństwa przestawi kompletnie podejście do tematu dla tych, którzy się nim zajmują i rynku dostawców.  Przyszłość podejścia do bezpieczeństwa, czyli przewodnik do kariery i nauku na następne lata + praktyczne przykłady zastosowania usług do zapięcia pełnej pętli bezpieczeństwa rozwiązań i aplikacji.

Kliknij w czarny baner aby przejść do opisu

Materiały

WGUISW

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska.

KONTAKT

kontakt@itechday.pl,
CBSG Polska Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa